Hakkımızda


Hakkımızda

Isımek Enerji Kaynağınız

Hakkımızda

ISIMEK, 2002 yılında bir mühendislik ve taahhüt firması olarak kurulmuş, geçen zaman içinde sürekli büyüme gerçekleştirerek kurumsallaşmış, müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknolojileri ile üretim yapan, 2.000 m² kapalı alan içinde taşeronları ile 100’ den fazla personeli ile Kazan, Isı Merkezleri, Endüstriyel Tesisler, Basınçlı Kaplar ve Anahtar Teslimi Taahhüt işleri konusunda hem yurtiçine hem de yurt dışına imalat yaparak Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olmayı sürdürerek ülke ekonomisi için de önemli olan istihdama katkı sağlamaktadır.

Alanlarında uzman, genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı misyon edinmiş ISIMEK, hizmet verdiği ısıtma sektöründe rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir firma haline gelmiştir.

ISIMEK gerçek rekabet anlayışını, ürün ve teknolojiden çok iş yapma modellerinde görmektedir. Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmetle ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan ISIMEK Türkiye’de ki standartları yükseltmekle kalmayıp son yıllarda ihracata da ağırlık vermiştir. Bugün ISIMEK başta Rusya, Ukrayna, Cezayir, Lübnan, Afganistan ve Türkiye Cumhuriyetleri olmak üzere 10’un üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

Önümüzdeki yıllarda hem yurt içi hem de yurtdışı satışlarının hızla artacağını öngören, kapasite ihtiyacını bugünden planlayan, artan üretim talebini karşılayacak kapasiteye sahip olan, buhar kazanları, kat kaloriferleri, merkezi kazan sistemleri ihtiyacını karşılayan üretim merkezi konumunu almıştır.

ISIMEK, ısıtma teknolojisinin kilometre taşları olan istisnai ürünler ve çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte teknolojik ilerleme üzerinde belirleyici bir etkide bulunmaya devam edecektir.

Biz ISIMEK olarak, işimizin her alanında en kalitelisini sunmak ve mükemmellik için çalışmaktayız. Hiçbir şey geliştirilmedikçe çok iyi olamaz. Ürünlerimiz, gelecekteki sistemler için uzun ömürlü ve kullanımı kolay olacaktır.

Her türlü ısıtma teknolojisi için sunmuş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra geniş bir yelpazede yer alan her bir uygulama için, piyasaların özel ihtiyaçları doğrultusunda, özel sistem çözümleri sunmaktayız.

Ürünlerimiz enerji tasarrufu sağlar ve çevreyi korur.

Mümkün olan en kaliteli malzemeler, işçilik ve enerji verimliliği ile yalın yapılar ve süreçler oluşturmaya gayret ediyor ve çalışıyoruz.

Bu sadece sınırlı doğal kaynakların değil faaliyetlerimizin verimliliğini de sağlıyor.

Tüm süreçlerde yenilenebilir enerji biçimlerini teşvik ederek çevreye uyumlu olmasını sağlamak, iklimi korumak ve hayatın doğal temelini muhafaza etmek hedefimizdir.

Ürünlerimiz, yüksek enerji verimliliği sayesinde, ısıtma maliyetlerinde tasarrufa yardımcı olmaktadır.