+90 312 815 56 07 info@isimek.com.tr
 • Biyomas kazan sistemleri ile maliyetlerinizi azaltın  Ağaç talaşı ve atıkları ile ISIMEK markalı, BİYOMAS kazanlar çevreci tasarımları ile karbon emisyonlarını azaltıp yakıt maliyetlerinizi düşürüyor

 • Çevre dostu teknolojiler üretiyoruz  Isıtma teknolojisi için istisnai ürünler ve çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Teknolojiyi sürekli takip ederek, teknolojik ilerleme üzerinde belirleyici bir etkide bulunuyoruz.

 • Yeşil bir gelecek herkesin hakkı  ISIMEK olarak çevreye uyumlu, iklimi koruyan ve hayatın doğal temelini muhafaza etmek hedefimizdir.

 • Özel sistemlerin çözümü ISIMEK  Her türlü ısıtma teknolojisi için sunmuş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra geniş bir yelpazede yer alan her bir uygulama için, piyasaların özel ihtiyaçları doğrultusunda, özel sistem çözümleri sunuyoruz.

 • Almanya fuarından görüntüler  ISIMEK olarak ALMANYA'da LIGNA 2015 fuarındayız

 • Katı,Sıvı ve gaz yakıtlı kazanlar 2002 yılından beri Isımek tecrübesi ve güvencesiyle üretilmektedir.  Katı , Biyomas (  %50 neme oranına sahip Islak Talaş ,Kuru Talaş, prina, kabuk, ahşap, orman ürünleri , saman ve sap gibi bitkisel ekonomik değeri olmayan  ), sıvı ve gas yakıtlı kazanlar 2002 yılından beri Isımek tecrübesi ve güvencesiyle üretilmektedir.

 • Isımek, Endüstriyel tip kazanlarda Türkiye’nin öncü üretcilerindendir. • Isı ve Enerji ihtiyacı olan bütün sektörlere kazan sistemleri  Yurt dışında ve Yurt içinde  Ahşap , Orman Ürünleri, Gıda, ısı ve enerji ihtiyacı olan tüm sektörlere yönelik Buhar, Kızgın Su, Sıcak Su ve Kızgın Yağ Kazan Sistemlerimiz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

 • Anahtar teslimi kazan dairesi ve kazan sistem projeleriniz başarı ile tasarlanıp hizmetinize sunulur. • ISIMEK Biyo kütle yakıtlı kazanlar  Biyo kütle yakıtlı Isımek markalı kazanların neden yenilikçi, çevreci ve ekonomik olduğunu firmamız aracılığıyla tecrübe edininiz.

Galeri

Haberler&Duyurular

ISIMEK Ligna Hannover 2017 Fuarında

Isımek LIGNA 2017 fuarında... devamı

ODTÜ Isı Merkezi

Türkiye’nin Isıtma amaçlı kullanılan en büyük buhar kazanı ODTÜ kampüsunda firmamız tarafından başarı ile bitirilip hizmete alınmıştır.Buhar Kazanı teknik özellikleri ise  65.000 kg/h kapasiteli, 47 MW ısıtma kapasiteli ve 280°C sıcaklıkta 18 Bar işletme basıncındadır. devamı

TÜYAP 2015 Ağaç İşleme Makinesi Fuarından görüntüler

TÜYAP 2015 Ağaç İşleme  Makinesi Fuarından görüntüler devamı

Ukrayna Biomass kazan kurulumundan görüntüler

                                    devamı

Almanya LIGNA fuarından görüntüler

11-15 Mayıs tarihleri arasında Almanya'da düzenlenen LIGNA 2015 fuarındaydık.   devamı